HEMEN ARA: +905378835281

Asansörlü Taşıma

Asansör İle Taşıma

Taşınmak istediğiniz zamanlarda eşyalarınızı güvenli ve tecrübeli bir firma tarafından taşıtmak isterseniz Vakit Evden Eve Nakliyat firması olarak yanınızdayız.

Günümüzde nakliyat işlemleri artık teknoloji ile daha kolay ve daha hızlı bir hale gelmiştir. Taşınması istenilen eşyaların hangi katta olursa olsun asansör yardımı ile taşınması nakliyat işine daha güven ve hız kazandırmıştır. Vakit Evden Eve Nakliyat olarak ev eşyaları, ofis eşyalarını verdiğiniz adrese gelerek isteğinize göre paketliyoruz. Daha sonrasında eğer eviniz ya da ofisiniz yüksek katlarda ise asansör yardımı ile eşyalarınızı uygun taşıma araçlarına yüklüyoruz. 

Taşınacağınız adrese eşyalarınızı götürdükten sonra yine asansör ile taşıma işlemine devam ediyoruz. Taşınacağınız binanın balkonuna veya uygun ise penceresine asansör düzeneğini kurduktan sonra nakliyat işlemini hızlı bir şekilde tamamlıyoruz.

Vakit Evden Eve Nakliyat firması olarak nakliye işlemlerinizde güvenli ve hızlı bir çalışma sunuyoruz. İnternet sayfamız üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Vakit Evden Eve Nakliyat

Vakit Evden Eve Nakliyat ile nakliye işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde halledebilirsiniz.

Vakit Evden Eve Nakliyat firmasının özellikleri nedir?

  • Sektörde uzun yıllardır bilinen güvenilir bir firma olarak müşterilerimize elimizden gelen hizmeti vermekteyiz.
  • Teknoloji ile iç içe bir nakliyat firmasıyız. Taşınma işlemlerinde asansör ile taşıma sağlayarak hızlı ve güvenli bir şekilde nakliye hizmetini gerçekleştiriyoruz.
  • Alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile nakliye hizmetinizi güvenli bir hale getiriyoruz.
  • Eşyalarınızın kapasitesine uygun araçlar gönderiyoruz. Bu sayede tek seferde taşınmasını sağlıyoruz.
  • Müşteri memnuniyet esas alarak çalışıyoruz.

 

İnternet sitemizde bulunan iletişim kısmından bizleri 7/24 arayarak iletişime geçebilir ve nakliye işlemini başlatabilirsiniz.

Yukarı kaydır